Işıl Park Otel muhteşem doğası, tarihi ve kültürel zenginliği ile Doğu’nun Paris’i olarak bilinen kadim şehrimiz Kars’ın merkez ilçesindedir. Yaz kış, Türkiye’nin dört bir yanından ve tüm dünyadan gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi, 12 ay boyunca, tam kapasite hizmetle ağırlamaktayız. 

Modern otel binamızdaki, şık ve titiz odalarımızda konuklarımızın rahat ve güvende hissetmesi, otelimiz ve  ekibimizin hizmet anlayışının temelini oluşturur. Şehrimizin, turizmde parlamaya başlayan yıldızının ışıltısını korumak ve desteklemek Işıl Park Otel olarak misyonlarımız arasındadır. Beklentilerinizin karşılandığı, kaliteli bir mekanda konaklamanız ve şehrimizden memnun ayrılmanız, bizim için önemli. 

Lokasyon

Kars Kalesi’nin yakınındaki otelimiz, Kars Harakani Havalimanına 15 dakika mesafededir. Doğu Ekspresi ile seyahat planlayan konuklarımızın ineceği tren istasyonu veya karayolunu tercih edenler için otobüs terminali, otelimize 5 dakika uzaklıktadır. 

Işıl Park Otelde Konaklamak 

Kars Kalesi ve civarındaki tarihi ve kültürel mekanlar, otelimize yürüme mesafesindedir. Şehrimizi ve  Rus işgalinden kalma mimari eserleri, yürüyerek keşfedebilir ve otelinize kolayca dönebilirsiniz. 

Dünyada sadece iki kayak merkezine yağan Kristal Kar ile ünlü Sarıkamış Kayak Merkezi’ne, otelimizden 40 dakikada ulaşmak mümkün. Kars’ta turizmin gözdesi, üç bin yıllık bir tarihin emati Ani Harabeleri de gene yaklaşık 40 dakika kadar mesafededir. 

Yaz ya da kış tatili için ailece veya arkadaş gruplarıyla, eğlenceli ya da romantik bir tatil planınız varsa  konaklamak için Işıl Park Otel’i tercih edebilirsiniz.  Kars’ın merkezinden eğlenceye, kültür ve tarihe, gurme turlarına, doğanın kucağında sakin ve romantik anlara kolayca ulaşabilirsiniz. 

3 suit oda, 12 aile odası, 60 standart oda olmak üzere toplam 75 odalık kapasitemiz ile dört mevsim kesintisiz konaklama hizmeti sağlıyoruz. Geniş ve ferah odalarımız; modern, sade ve şık bir konseptte dekore edilmiştir ve hijyen koşullarına uygunluk işletmemiz için hassasiyet konusudur. Wifi, televizyon, mini bar, buzdolabı, saç kurutma makinası ve sıcak içecek standı tüm odalarımızda standarttır.